Home > Ubytování v San Franciscu

Ubytování v San Franciscu

Hotely

Nabídka hotelů je v San Franciscu velmi široká a na výběr jsou jak luxusní pětihvězdičkové hotely, tak i skromnější ubytování v motelech či hostelech. Obecně jsou hotely v San Franciscu drahé a najít hotel v rozumné lokalitě s cenami pod 100 USD může být velmi obtížné. V případě že cestujete autem, je důležité si při rezervaci hotelu všímat, zda je v ceně i parkovné, neboť řada hotelů za něj požaduje dodatečný poplatek, který se může v San Franciscu vyšplhat až na 30 USD.

Booking.com

Pro vyhledání nabídek hotelů v San Franciscu je možno využít například vyhledáváče booking.com, který má velmi širokou nabídku hotelů všech cenových úrovní.

Hostely

Nenároční návštěvníci San Francisca možná nepohrdnou možností ubytování v hostelech. Hostely jsou ubytovací zařízení nabízející zpravidla cenově velmi dostupné ubytování; návštěvníci v něm však musí trochu omezit svůj komfort - sociální zařízení bývá společné a i pokoje jsou sdíleny s dalšími nocležníky. Pro někoho nepřekonatlná překážka, pro jiné naopak dobrodružství a možnost navázání přátelství s lidmi z celého světa. Návdavkem pak ušetření značné částky peněz, která se v San Franciscu využít mnohem lepším způsobem...

Booking.com