Home > Letenky do San Francisca

Letenky do San Francisca

V San Franciscu se nachází velké mezinárodní letiště, které každoročně odbaví okolo 50 milionů cestujících. Vzhledem k poloze na západním pobřeží USA a velké vzdálenosti se do San Francisca zpravidla létá s mezipřistáním, jakkoliv některé letecké společnosti nabízejí z různých evropských měst i přímé lety. Z České republiky nejblíže lze nalézt přímý let zřejmě z Frankfurtu, Düsseldorfu, Amsterdamu či Londýna, a to například u leteckých společností Air Berlin, Delta, KLM nebo Lufthansa.

Pro výběr nejvýhodnějších letů do San Francisca, případně dalších kalifornských měst v dosahu, doporučujeme využít vyhledávače kiwi.com, který dokáže vyhledat nejlevnější letecká spojení na základě řady kritérií. Flexibilní cestovatelé ocení například možnost vyhledání nejvýhodnějších spojení bez zadání data odletu, které umožní přizpůsobit dobu dovolené výhodným cenovým podmínkám letenek.

Pro cestu z letiště doporučujeme využít rychlodráhy BART, která se do centra San Francisca dostane zhruba za půl hodiny. Cena za dopravu do centra vyjde na 8 - 9 USD.